יחידת קירור

כל שנה, אוכלוסיית העולם גדלה והאוכלוסייה הכפרית מצטמצמת, כך שרובנו לא מתבססים על גידול עצמאי של מזון.

תעשיית המזון בעולם המודרני, נדרשת לספק כמות גדולה יותר של מזון, מה שיוצר תלות בחדרי הקירור וכן, יחידת קירור שאמורה לקרר את המשאיות שמובילות את המזון, אם זה גבינות, בשר או ירקות קפואים המגיעים מדי יום למרכולים השונים ברחבי הארץ. ישנם מוצרים הדורשים קירור, בכל ימות השנה. אחת החברות הידועות לקירור תעשייתי של מוצרי מזון היא קירור בני שנוסדה בשנת 1972 ע"י כמה שותפים שהחליטו להקים עסק קטן בבאר שבע, העסק, עסק אז במתן שירות ללקוחות ולחדרי קירור במסעדות ובחנויות שמכרו מוצרי מזון קפואים. בגלל הריבוי בחקלאות באזור שהתפתח עם השנים, קירור בני, סיפקה חדרי קירור וכן, יחידת קירור לחקלאים שהיו במושבי הנגב. חברת קירור בני, הייתה אז הראשונה שהחלה לעבוד עם מקררים תעשייתיים ופיתוח של מקררים שמיועדים לסופרמרקטים. חברת קירור בני, מתחזקת מחסני קירור והיא החברה המובילה היום בכל מה שקשור לקירור בתחום תעשיית המזון.

ציוד קירור - קירור בני

בנייה של מחסנים וחדרי קירור

ניתן להקים חדרי קירור עם יחידת קירור ומחסנים החל בשלב התכנון ועד לביצוע הבנייה, קונסטרוקציה, חשמל, בידוד ויציקה של הרצפות בחדרי הקירור, ייצור של ייחדת קירור, עבודות צנרת, ייצור של דלתות לחדרי קירור ועוד. הצוותים והטכנאים של מחסני וחדרי קירור בהקפאה, עוברים הכשרות מקיפות בכדי שיוכלו להעניק את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף הקירור התעשייתי. אחד מהמוצרים הידועים ביותר בענף הקירור היא יחידת קירור, שמטרתה של יחידה זו, היא פינוי חום מחללים ייעודיים על מנת לשמור על טריות מוצרי המזון השונים, אם ירקות קפואים, בשר, מוצרי חלב, בצק ועוד. יש סוגים שונים של  יחידת קירור כמו כאלה המבוססות על טכנולוגיית המים מה שנקרא צ'ילרים. ניתן למצוא גם יחידת קירור לרכב, יחידת קירור עצמאית וחסכונית וכן, יחידה שהיא תחת השתקה ועוד ניתן למצוא אלפי מפעלים שיש להם יחידת קירור המוצרים הרבים כמו מוצרי מזון הזקוקים להקפאה, תלויים בטכנולוגיה של יחידת קירור. גם בתעשיות השונות כמו תעשיות המחשב, יש צורך רב, בכל הקשור בתחום של יחידת קירור. ניתן למנות עוד מפעלים ותעשייה שונה הזקוקה לשירותים והתקנה של יחידת קירור, כמו  קירור של חדרי תרופות, קירור למפעלי ענק ועוד.

עם מי להתייעץ בהקמה של יחידות קירור?

בכל מפעל שיש בו צורך בהקמה של חדרי קירור או התקנה של יחידת קירור וכל הקשור לתחום הקירור, יש להתייעץ עם חברות גדולות שהן יצרניות כל מוצרי הקירור התעשייתי וקיימות הרבה שנים בשוק. לכל חברה כזאת, יש מהנדסי קירור, שיוכלו לתכנן בקפידה ומקצועיות את חדרי הקירור. תוכלו לקבל המלצות או לשאול לפחות בשלוש חברות המייצרות יחידות וחדרי קירור. יש לקבל הצעות מחיר ואת המידע על אותן החברות, בטרם תחליטו במי מהן לבחור.

יצירת קשר

מכירות:
077-997-3295

בין השעות 16:00 – 08:00

שירות לקוחות : 08-628-0581 

בין השעות 16:00 – 08:00

כתובת: העלייה השנייה 43 אזור
 
פקס: 03-5584176