מכונת קרח

הקיץ הישראלי חם לוהט, ובשביל להצליח לעבור אותו מתוך שפיות, אנו נאלצים למצוא פתרונות שונים. בין שלל הפתרונות האפשריים הם מכונות הקרחת.

מכונת קרח זו מכונה שמייצרת קרח. ישנם מכונות שמייצרות שביבי קרח, יש פתיתי קרח ויש קוביות קרח. כאשר כל בעל עסק וכל מנהל מחפש לרכוש את המוצר המתאים לצרכים שלו. בהתאם למה שעליו לייצר ובהתאם לכמות הקרח שהוא צריך להפיק ליום, הוא יבחר מכונת קרחת המתאימה שעונה על ההגדרות ועל הצרכים שלו.

K_B_Post_P02
סוגים שונים של מכונת קרח

בשוק קיימים סוגים שונים של מכונות קרח, אשר לכל אחת מהמבחר, מפרט שונה והגדרות שונות. להלן פירוט של חלק מההבדלים:

  • כמות הקרח – מכונות שונות מייצרות כמויות שונות של קרח. כאשר יש מכונה שתייצר כמות של כ – 90 ק"ג קרח ליום. ואילו מכונות גדולות יותר תייצרנה כ – 1000 ק"ג ליום. כאשר עומד אדם לרכוש מכונת קרח, יהיה עליו להגדיר את הצורך שלו מבחינת הכמות אותה יהיה עליו לייצר במהלך יום, ובהתאם לכך לבחור את המוכנה הרצויה.
  • התוצר המופק – יש מכונות שונות המפיקות תוצרים שונים. כאשר בשביל לייצר קוביות קרח יהיה על הלקוח לבחור מכונה אחת, ואילו למטרת ייצור שבבי קרח יהיה עליו לבחור מכונה אחרת. כמו כן יש מכונות שמייצרות פתיתי קרח. בהתאם לענף הפעילות תיבחר המכונה המתאימה.
  • מהירות הייצור – המכונות פועלות בשיטות שונות ובאמצעות מנגנונים אחרים, הבדלים אלו משפיעים על קצב הייצור. על הלקוח לבחור את המכונה הזו שתספק לו את כמות הקרח הנדרשת – בהתאם לכמות ולקצב הייצור שיענה על הדרישות שלו.
  • התאמה לאקלים – בעת בחירה של מכונת קרח, חובה להתייחס להתאמה לאקלים. כאשר הרכישה היא עבור עסק הפעיל בישראל, יש לבחון האם המוכנה מתאימה לאקלים הישראלי.
צריכים מכונת קרח? רוצים לייצר קוביות קרח בשביל להגיש משקאות צוננים בימות הקיץ המהבילים? מעוניינים לייצר קוביות גרוסות בשביל לכסות את הבשר ואת הדגים במעטה קר ומגן על הטריות? בשביל שתרכשו את המכונה המוצלחת והמתאימה לצורך שלכם, עליכם להכיר את מגוון המכונות הקיימות בשוק, ולבחור את זו שמתאימה לצורך הייחודי שלכם, ועונה על הדרישות של העסק שלכם. כך תהיו מרוצים מהמכונה שתרכשו. הגדירו מהם הצרכים שלכם, ובחרו מכונת קרחת מוצלחת ומתאימה, שתספק לכם את התפוקה הנדרשת.
יצירת קשר

מכירות:
077-997-3295

בין השעות 17:00 – 09:30

שירות לקוחות : 08-628-0581 

בין השעות 16:00 – 08:00

כתובת: העלייה השנייה 43 אזור
 
פקס: 03-5584176