מקפיאים מסחריים | תעשייתיים

דיון DIONE BT

מקפיא דלת זכוכית צר במיוחד עם לניצול מקסימלי של שטח הריצפה. דפנות זכוכית, בקר דיגיטלי,

למוצר »
אורנו URANO

מקפיא מהודר צמוד קיר עם שתי דלתות הזזה מזכוכית מעוגלת.למקפיא גופי חימום להפשרה אוטמטית למניעת

למוצר »
פגסו PEGASO

מקפיא שוכב עם דלתות הזזה, חזית זכוכית רחבה לנראות משופרת, יחידת קירור פנימית צבע פנים

למוצר »
גיאה GAIA

מקפיא תצוגה מהודר דו צדדי עם שטח אחסון גדול במיוחד הכולל ארבע דלתות הזזה מזכוכית

למוצר »
מלטה MALTA

מקפיא מהודר דו צדדי עם שתי דלתות הזזה מזכוכית מעוגלת.למקפיא גופי חימום להפשרה אוטמטית למניעת

למוצר »
B-ICE

מקפיא דו קומתי לתצוגת מוצרים קפואים, עם שתי דלתות הזזה מזכוכית מעוגלת בכל קומה. הקפאה

למוצר »
CF 900

מקפיא לאחסנת מוצרים קפואים עם שתי דלתות אטומות מתרוממות כלפי מעלה. דלת אחת גדולה והשניה

למוצר »
CF 400

מקפיא לאחסנת מוצרים קפואים עם דלת אטומה מתרוממת כלפי מעלה. המקפיא כולל עגלה עם גלגלים.

למוצר »
CF 500

מקפיא לאחסנת מוצרים קפואים עם דלת אטומה מתרוממת כלפי מעלה. המקפיא כולל עגלה עם גלגלים.

למוצר »
(-)ABX

מקפיא עם דלת אטומה, עשוי פנים פח לבן ומעטפת חיצונית מנירוסטה. עם אפשרות לנעילה. המקפיא

למוצר »

מקפיאים לעסקי המזון משמשים לא רק לאחסון המוצרים כי אם גם לתצוגתם בדרך מושכת שתגרום לצרכנים לקנות יותר. זו הסיבה שבגללה מקפיאים מסחריים מעוצבים היום בצורה קלילה וזורמת יותר כדי שיוכלו לגשת אליהם בקלות, לראות כל מה שיש בהם ולהוציא מבלי להטריח את עובדה החנות. מקפיאים רבים מציעים לעסקי המזון את העיצובים הכי פונקציונליים מבלי להתפשר על היופי והרושם שהם עושים. כך אפשר להבטיח שימלאו את התפקיד שלהם מבלי להתפשר על הנראות שלהם בעידן כל כך מסחרי אגרסיבית.

מה נדרש ממקפיאים מסחריים טובים?

  • אמינות מכנית וטכנית – מנוע מצוין שלא יכזיב בשעות העומס ויחזיק מעמד שנים רבות בלי הרבה צורך בתחזוקה שלו. זה עלול לעלות כסף רב להיפטר מכל המלאי שמתקלקל בגלל מקפיא שאינו עובד כשורה בגלל מנוע, מדחס או תרמוסטט מקולקל. את זה אפשר להבטיח הודות לבחירת מותג מיצרן אמין ומוכר שיש לו גם אספקת חלקי חילוף זמינה ונוחה.
  • עיצוב חכם שמתאים את המקפיא לצרכים השונים – יש שצריכים להיות קטנים, צרים או גבוהים ונגישים בפינה ויש כאלה שמתרחבים לאורך הקיר. המיקום שבו תניחו את המקפיא קובע את התצורה שלו ולכן ככל שיהיו כמה שיותר דגמים תוכלו ליהנות מהיצע מגוון יותר לבחירה. זה מרחיב את אפשרויות השימוש והתצוגה בחנות שלכם.
  • יש מקפיאים שמיועדים לא לתצוגה אלא לאחסון בלבד, אבל גם הם חייבים להיות מעוצבים כך שיהיה קל להוציא מהם מוצרים ולנקות אותם אחר כך. התחזוקה, ההטענה, הסידור והפריקה צריכות להיות נוחו ולא לגזול זמן רב. כך שהמקפיאים צריכים להיות מתוחכמים אבל פשוטים להפעלה ולשימוש.
  • שירות תיקונים ולקוחות זמין ואמין שמלווה אתכם גם לאחר הקנייה הוא חשוב מאוד. לא קונים מקפיא שנשאר יתום אחר כך ולא מספק לכם כתובת לשאלות או לבירורים כלשהם.
  • תכנון גודל המקפיא לפי גודל החנות ולפי מיקומו בזווית הנכונה מקל עליכם לבחור את המקפיא המדויק לצרכים שלכם. קחו בחשבון גם המתקנים הנוספים שאתם רוצים להניח בעסק.
  • מקפיאים מסחריים רבים מגיעים היום בצורות פתיחה שונות, כמו דלת רגילה, דלת הרמה או הזזה. הבחירה בהם נובעת מתפקידם אצלכם בעסק אבל גם מאילוצי מיקום וזווית.