מקררים מסחריים | תעשייתיים

צ'סטר CHESTER

מקרר קיר פתוח מיוחד לתצוגת ירקות ופירות. למקרר עגלות נשלפות. ניתן להשיג במגוון רחב של מידות.

למוצר »
שואו SHOW

דגם חדש ומפואר! מקרר מדפים פתוח עם דפנות שחורות / אפורות מזכוכית. ארבעה מדפים ומגש

למוצר »
דיון DIONE MP

מקרר קיר פתוח צר במיוחד עם מפתח רחב לניצול מקסימלי של שטח הריצפה.דפנות זכוכית, בקר

למוצר »
אוסקה OSAKA

מקרר קיר לתצוגה מקסימלית של מוצרים בשירות עצמי עם דלתות זכוכית לחסכון באנרגיה. ניתן להשיג

למוצר »
GEMMA

מקרר פתוח לקידום מכירות בשירות עצמי עם דפנות זכוכית. כולל יחידת קרור פנימית.  

למוצר »
פניקס PHOENIX 2

מקרר נמוך עם דלתות זכוכית לשמירה על טמפרטורה וחסכון באנרגיה יחידת קירור פנימית, אידוי מים

למוצר »
EKO 42.3 CLC

מקרר עם דלת אחת מזכוכית לתצוגה. בחלקו העליון אופציה למיתוג עם תאורה. מפתח לנעילה.  

למוצר »
מקאנו 1400 (+)

מקרר עם שתי דלתות אטומות עשוי פנים וחוץ נירוסטה. כולל בקר דיגיטלי. עם אפשרות לנעילה.

למוצר »

ככל שמעצבים בצורה יצירתית יותר עסקי מזון כך גם נזקקים ליותר מקררים מסחריים פונקציונליים שיהיו גם אסתטיים במידה המתאימה. מתברר שהיום זה חשוב לא פחות מקניית מקררים שהם אמינים ואיכותיים. הגימור והעיצוב חשובים לא פחות ולכן עדיף לבחור מתוך מבחר גדול ככל האפשר של מקררים, כאשר הם גם עונים לשאר הקריטריונים הכי חשובים לבעלי העסקים. המגוון גדול הרבה יותר מאשר היה בעבר משום שלקוחות קונים גם בעיניים, וכאשר כל המוצרים מוצגים בצורה נעימה לעין הם מפתים יותר.

למה חשובה תצורת המקרר?

שיקולי הקנייה של בעל העסק בבחירת מקרר נוגעים לא רק לשמירה עליהם, כי אם גם לזמינות המוצרים לצרכן ולנראות שלהם. התצורה של מקרר מסחרי שכזה היא זאת שקובעת את החשיפה הראשונית של הצרכן למוצרים אלה, והיא גם משפיעה על בחירתו לקנות. כשיש יותר מוצרים שעומדים זה לצד זה במקרר שנגיש להם בקלות, זה מפתה. פריסת המקרר מסייעת לבעל העסק למכור טוב יותר ולהם להתוודע למבחר הגדול שהוא מציע להם.

חשבו על מקרר שמונח במרכז החנות והוא בצורת קרוסלה שחושפת מוצרים לצרכן בכל נקודה שהוא עומד בה בחנות. מקררים מסחריים טובים פשוט מוכרים יותר מוצרים. מלבד הבהירות והיכולת לשרת את עצמו מבלי להטריח עובדים, הצרכן חשוף לנוכחות שלהם כל הזמן, מה שמגביר בו את התשוקה לקנות.

שמירה על איכות המוצר ומצבו

עם זאת, בכל הכבוד לדגמים החדישים והיפים של מקררים מסחריים, מקררים צריכים להיות בעיקר אמינים וקלים לתחזוקה. גם כאן הבחירה ביצרן המקררים ובמותג מחייבת בחירה גם במי שיכול לספק לכם שירות תיקונים זמין ואמין. המותגים המובילים כיום בונים מקררים שמחזיקים מעמד לשנים רבות ויכולים לעמוד גם במשימה של קירור מוצרים בתצוגה ללא דלת סגורה.

זה עושה אותם לבעלי עוצמה שמבטיחה לשמור על המוצרים לקירור ומפחיתה את הפחת בגלל קלקולים של המוצר. מקררים כאלה, אם כך, מבטיחים לכם חנות שנראית מצוין בזכות דגמים מודרניים בעיצוב עדכני וידידותי למשתמש. כל מה שנותר הוא לבחור גם את המשווק שיש לו שירות לקוחות קשוב ואחראי.