מקררים לעסקים

על מנת להקים עסק ולהצליח, יש להקפיד על הציוד המתאים, במיוחד כאשר מדובר על עסקים בתחום המזון. יש דגמים שונים של מקררים לעסקים שיש לרכוש, אם כאלה המיועדים לשימור של מוצרי בשר, מוצרי חלב וגבינות, מקררי יין, או מקררי תצוגה.

על מנת שהעסק שלכם, יתנהל על מי מנוחות, יש להקפיד על רכישה נכונה של מקררים לעסקיםולדעת אילו דגמים יהיו הטובים ביותר עבורכם, על פי מוצרי המזון והשתייה אותם אתם מחזיקים בעסק. כיום, ניתן לרכוש מקררים לעסקים במחירים מעולים במפעלים הגדולים והמוכרים המוכרים מקררים לעסקים באיכות גבוהה, מה שחשוב הוא, למצוא מפעל שגם מעניק אחריות ושירות מהיר של טכנאי אשר יגיע אם חלילה ישנה תקלה, מה שיכול לגרום לעסק שלכם לא לעבוד. ההגעה של טכנאי שירות היא קריטית ולכן, לפני שרוכשים מקררים לעסקים חשוב לוודא את כל הפרטים הללו.

מקררים לעסקים - שימוש יום יומי

מי שיש לו עסק בתחום המזון, יודע כי מקררים לעסקים עובדים 24 שעות ביממה בכל יום, יש לבדוק מדי פעם את תקינות של מקררים לעסקים, כך שתדעו כי העסק שלכם הינו בטוח ולא תהיינה תלונות חלילה של לקוחות שרכשו מוצרי מזון וקיבלו מוצרים מקולקלים. במיוחד כאשר מדובר על תחום המזון, השם שלכם הוא הכי חשוב, מקרים שבהם יימכר מזון מקולקל כי מקררים לעסקים שלכם היו לא תקינים או שלא רכשתם מקררים איכותיים לעסק, יכולים לפגוע בשמכם הטוב ובמקרים מסוימים אפילו לסגירת העסק. עסקים בתחום המזון, הם עסקים רגישים והציוד האיכותי בהם הוא חשוב, הדבר הראשון שיש לתת עליו דגש הם מקררים לעסקים, אם הם יתפקדו נכון גם העסק שלכם יתפקד טוב.

חשיבות למיקומם של מקררים לעסקים

ישנה חשיבות אפילו למיקום של מקררים לעסקים ככל שהאזור יהיה מוצל יותר, כך הם יתפקדו ללא תקלות לאורך זמן. ניתן למצוא מקררים לעסקים שוכבים או עומדים, כאלה שיש להם תצוגה כמו מקררי וויטרינות וכאלה שהם לשימוש העובדים בעסק כמו הטבחים, המלצרים וכל הצוות העובד בעסק. יש לציין, כי מקררים לעסקים, צורכים המון אנרגיה במיוחד ברשות ההסעדה השונות בארץ. ניתן למצוא היום מקררים המיועדים לעסקים, שיש בהם תצרוכת אנרגיה נמוכה יותר באמצעות הטכניקות השונות של מהנדסי הקירור העובדים במפעל ממנו רכשתם את המקררים.

לרכוש מקררים לעסקים ממפעל ידוע ומוכר

הדבר החשוב ביותר הינו לרכוש מקררים המיועדים לתעשייה ועסקים ממפעל ידוע. אחד מהמפעלים הידועים בארץ לייצור של מקררים תעשייתיים ומקררים המיועדים לעסקים הוא קירור בני, למפעל זה, הקיים למעלה משלושים שנה, יש ניסיון רב ומוניטין. מפעל קירור בני, מפעיל כעשרים ניידות של טכנאי שירות ותיקונים ברחבי הארץ, בכדי לתת שירות יעיל ומהיר במקרים של תקלות. חברת קירור בני, מייצרת אלפי מקררים בכל שנה והוא נחשב למפעל הגדול והמוביל ביותר בארץ בתחום הקירור.
יצירת קשר

מכירות:
077-997-3295

בין השעות 16:00 – 08:00

שירות לקוחות : 08-628-0581 

בין השעות 16:00 – 08:00

כתובת: העלייה השנייה 43 אזור
 
פקס: 03-5584176