מקררים קטנים

אם אתם מחשפים מקרר לבית או למשרד, אז כנראה שאתם מחפשים מקררים קטנים. אלה הם מקררים בעלי קיבולת קטנה המתאימים לצרכי הבית והמשרד. בהרבה בתי מלון יש צורך ברכישה של מקררים קטנים שישרתו את אורחי המלון.
במקררים אלה, יש מוצר מזון ומשקאות, כך שיהיה נוח לאורחים לקחת את השתייה או המזון שהם מעוניינים בו כמו למשל חטיפי שוקולד בכל עת מבלי להזמין שירות חדרים. מקררים קטנים מעניקים את הקור הדרוש לשמירה של מוצרים שונים. בארץ חמה כמו ישראל, תמיד יש צורך בריענון, אם במשרד, בבית או אפילו ברכב. גם הרכבים הפרטיים, חלקם מחזיקים במוצר הדרוש הזה כמו מקררים קטנים. מי שנוהג הרבה בכבישים כמו סוכנים, אנשי עסקים ועוד, מחזיק בציוד חשוב כמו מקררים קטנים כך שלא יהיה צמא ויהיה תמיד מרוכז בנהיגה לאחר התרעננות.

מקררים קטנים במטבחון של כל משרד

נוחות העובדים, חשובה לכל המעבידים, לא כל העובדים יכולים לקנות מזון מחוץ למשרד והם מביאים עימם דברי מזון שונים כמו סנדוויצ'ים, סלטים, יוגורטים, מעדנים ומים קרים או משקה קל אחר. חשוב כי יהיה בכל מטבחון במשרד מקררים קטנים שיענו על דרישות העובדים, ככל שתשקיעו ברווחת העובדים, כך הם יעריכו אתכם יותר ויעניקו תפוקת עבודה גבוהה יותר. ם למי שאוה להיות הרב בקמפינג משפחתי, ירכוש מקררים קטנים, אין כמוהם בקרוונים או אם יש לכם ציוד מחנאות כמו אוהלים, תוכלו להציב מקררים קטנים שיהיו לנוחות בני המשפחה וכמובן לנוחיותכם. אם אתם יוצאים לטיול בן כמה ימים בשמורות טבע או אזורים אחרים בארץ, לא תוכלו להיות ללא מזון, הכי נוח לרכוש מזון ולאחסן אותו בתוך מקררים קטנים, שיישמר טוב וישרת אתכם למשך כל ימי הטיול.

רכישה נכונה של מקררים קטנים

אפילו אם מדובר על מקררים קטנים, יש לרכוש אותם מחברות אמינות שמוכרים את כל סוגי המקררים. המקרר, אמור לשרת אותנו לכמה שנים טובות ולכן, יש לרכוש מקררים קטנים מחברות או מפעלים מוכרים כמו קירור בני שידוע בייצור של כל סוגי המקררים אם לעסקים או אם לשימוש הפרטי. תהליך הייצור של כל המקררים, אפילו מקררים קטנים, נעשה בידי מהנדסי הקירור והצוות המוביל של חברת קירור בני. תוכלו לשמוע הרבה המלצות בקרב ברבה בעלי עסקים והמגזר הפרטי על מוצרי הקירור, המקצועיות והיחס האדיב של חברת קירור בני. מבחינה רווחית, הרבה בעלי עסקים מעוניינים כי העובדים יעשו הפסקת צהרים במשרד, היות וזה חוסך הרבה זמן וזו הסיבה שהם רוכשים מקררים קטנים כך שאם העובדים מביאים אוכל מבושל, יהיה קל ומהיר לחמם אותו במיקרוגל מאשר ללכת להפסקת צהריים מחוץ למשרד, בר שיגרום לבזבוז זמן. יש הרבה בעלי עסקים שמזמינים מקררים קטנים אצל חברת קירור בני, כי הם יודעים שהם רוכשים מקרר קטן ואיכותי שיעמוד בסטנדרטים של העובדים ומנהלי המשרד.

יצירת קשר

מכירות:
077-997-3295

בין השעות 16:00 – 08:00

שירות לקוחות : 08-628-0581 

בין השעות 16:00 – 08:00

כתובת: העלייה השנייה 43 אזור
 
פקס: 03-5584176