קירור תעשייתי

קירור של מזון ומוצרים תעשייתיים, דורשים קירור תעשייתי בטמפרטורות מסוימות, מה שמהווה את אחד האלמנטים הבסיסים ביותר בענף התעשייה.

הקירור שומר על איכות המוצר ומונע נזקים בריאותיים. אי הקפאה נכונה בתנאים הדרושים, עלול לפגום במוצרים השונים, מה שיגרום נזק והפסד כספי גדול. התכנון של קירור תעשייתי נעשה ע"י מהנדסי קירור שמתכננים את המקררים השונים על פי המוצרים השונים. גם הגודל של מקרר תעשייתי מתוכנן על פי כמות המוצרים המיועדים לאחסון. בכל המקררים המיועדים עבור קירור תעשייתי יש נורת ביקורת לבחינה של רמת מילוי הגז. כל עסק שיש בו מקררים, חייב לשמור על תקינותם שכן, תביעה מצד הלקוחות בדבר מוצרים לא טריים שגרמו נזק לבריאות, יכולה להוות לתביעה וסגירת העסק ע"י משרד הבריאות. בחדרי הקירור, יש לדאוג לכך שהמעבה יהיה נקי ולכן יש לתחזק אותו על פי ההוראות של המפעל שמייצר מקררים עבור קירור תעשייתי. במקרים רבים, יש לדאוג לניקוי כימי של המעבה במידה וישנו לכלוך שקשה להגיע אליו באמצעות מברשת או מטליות. המנוע של המעבה חייב לעבוד באופן שקט, אם הוא מרעיש יש להחליפו.

התחזוקה השוטפת של מקרר תעשייתי

אם מערכת הקירור רטובה, סימן שהיא אינה תקינה. מערכת רטובה, מסמלת על חוסר היגיינה שעלול לגרום לשריפה של המדחס ולהשבתת המקרר. ברגע שמבחינים כי המערכת רטובה, יש לפנות לאיש קירור המתמחה עם קירור תעשייתי. אחת התקלות הנפוצות במקררים תעשייתיים היא נזילות מים, כאשר ישנם סימני נזילה, יש לקרוא לטכנאי המתמחה עם קירור תעשייתי, אחרת, יכול להיגרם נזק למנוע. גם מקרר שהפסיק את פעילותו הינה תופעה מוכרת בתחום של קירור תעשייתי, במיוחד כאשר מדובר על מקררים ישנים. התקלה היא בדרך כלל בגוף החימום של המקרר, או בגלל פגם במדחס, יש לציין כי המדחס הוא זה שאחראי לתקינות של מקרר המיועד למטרת קירור תעשייתי, גם תקלה זו מצריכה מיד את הקריאה לטכנאי שיתקן את המדחס או את גוף הלחימום של המקרר. גם תקלות בספק הכוח הן ידועות ויש תמיד לבצע ביקורת על מנת לוודא כי המקרר המשמש עבור קירור תעשייתי הינו תקין חשוב לקבל אחריות על התיקונים ואם מקרר תעשייתי נרכש ממפעל מסוים, האחריות תהיה על המפעל בהתאם לתקופת האחריות.

רכישה של מקרר תעשייתי

כאשר מדובר במפעל או בחנות כמו מרכול שמספקת מזון בכמויות, או מפעל תרופות, חשוב לרכוש מקרר תעשייתי ממפעלים המתמחים בייצור של קירור תעשייתי. אחד המפעלים הידועים בארץ הוא קירור בני, מפעל זה קיים כמה עשרות שנים והוא מבין הראשונים שהוקמו בארץ. יש לפנות רק למפעל ידוע על מנת לרכוש קירור תעשייתי שיספק את הצרכים הספציפיים של המפעל או החנות. השם והמוניטין של מפעל הקירור שכולל גם שירות יעיל ומהנדסי קירור שמייצרים את המקררים המיועדים למטרת קירור תעשייתי הוא חשוב ולכן, חברה כמו קירור בני, תעניק לכם את השירות היעיל ואת המקררים השונים המיועדים לכל מטרה של קירור תעשייתי.
יצירת קשר

מכירות:
077-997-3295

בין השעות 18:00 – 09:00

שירות לקוחות : 08-628-0581 

בין השעות 16:00 – 08:00

כתובת: העלייה השנייה 43 אזור
 
פקס: 03-5584176